ATREA s.r.o. www.atrea.lt

Apie bendrovę

ATREA B2B PRIVALUMAI

Mes taupome jūsų energiją.

Istorija

Ing. Petr Morávek, CSc.
      Ing. Petr Morávek, CSc.

Esame privati bendrovė, kurią 1990 m. įkūrė Indž. Petr Morávek CSc. ATREA stiprybė – ilgametė patirtis analizuojant pastatų mikroklimatą ir atliekinės šilumos panaudojimą. Bendrovės įkūrėjas yra daugelio šios srities išradimų sertifikatų, patentų ir pramoninių projektų autorius.  ATREA gaminiai pamažu virto energijos taupymo sprendimais – šilumos regeneravimo, aukščiausios kokybės valdymo sistemomis, šilumos siurbliais, taip pat mažai energijos naudojančiais ir pasyviais namais.

Po sudėtingos veiklos pradžios namo skalbimo patalpoje, o vėliau – nuomojamose patalpose, 1996 m. bendrovė persikėlė jau į įrengtas parduotuvės patalpas, kurių plotas viršijo 4000 kvadratinių metrų. Atsižvelgdama į ekonomines ir geografines sąlygas, ATREA sutelkė veiklą Vokietijos rinkoje, kurioje įsitvirtinti padėjo tinkamai strategiškai pasirinktas partneris ir aukščiausios kokybės produktai. Vėliau, taikydama tą pačią strategiją, bendrovė įsitvirtino ir kitose rinkose: Nyderlanduose, Šveicarijoje, JK, Italijoje ir Slovėnijoje. Prasidėjo skersinio srauto, o vėliau ir priešpriešinio srauto šilumokaičių gamyba ir tai tapo sėkmingu DUPLEX įrenginių asortimento pamatu.

Dabartis

ATREA techninės inovacijos ir aukščiausios kokybės siekimas, derinamas kartu su aktyvia verslo politika, lėmė tai, kad bendrovei prireikė didesnių gamybos patalpų. 2014 m. bendrovė vėl persikėlė, tik šį kartą jau į didesnes nei 10 000 kvadratinių metrų patalpas. Dabar ATREA eksportuoja gaminius į likusią Europos rinkos dalį, taip pat vyksta derybos ir su kitomis užsienio šalimis. Pasiūliusi naujos kartos vėdinimo įrenginių su pažangiausiais parametrais, bendrovė įsitvirtino tarp geriausiųjų Europos pramonėje.Bendrovės būstinės Biuro patalpos
Bendrovės būstinės Biuro patalpos
Gamybinės patalpos Aerodinaminė laboratorija
Gamybinės patalpos Aerodinaminė laboratorija

© ATREA s. r. o. 1998-2022