Automatinė valdymo kontrolė Automatinė valdymo kontrolė 

Valdymo sistema sukurta specialiai maisto gamybos patalpoms. Pagrindinis veikimo principas paremtas temperatūros matavimu virš viryklės lyginant su patalpos temperatūra. Kai šie rodmenys įvertinami automatika optimaliai sureguliuoja ŠVOK įrenginio veikimą keičiant jo veikimo režimą. Pagrindinis šio automatinio valdymo pranašumas, tai, kad įrenginio ventiliatoriai veikia optimaliu greičiu, taip sutaupoma iki 40 % elektros sąnaudų, bei išlaidas tiekiamo oro pašildymui.

Mes rekomenduojame jį montuoti kaip atskiro tiekimo ir šalinimo sistema naudojant ventiliatorius su automatiniu valdymu.

Kaip sukurti tinkamą sistemą pramoninėms virtuvėms?

Šiame skyriuje aprašoma viskas, ką jums reikia žinoti apie tinkamos sistemos kūrimą ir apie tai, ko reikėtų vengti. Skirta, visų pirma, maitinimo įstaigų operatoriams.


Skaityti daugiau..

Kodėl ATREA?

ATREA s.r.o. gamina pagrindinius sistemos komponentus, į kuriuos įeina dvigubi vėdinimo įrenginiai su šilumos atgavimo funkcija, vėdinimo ir oro kondicionavimo lubos, gartraukiai, vėdinimo įrenginiai, skirti namų ir butų šildymui karštu oru, ir šių sistemų valdymo elementai.

Ką mes siūlome?

Patentuotus produktus, konsultavimo paslaugas, studijų rengimą arba projektų kūrimo dokumentaciją. Norėdami gauti daugiau informacijos, nedvejodami susisiekite su mumis.Susisiekite su mumis