Dažniausiai užduodami klausimai lubos

Vėdinimo ir oro kondicionavimo lubos

Ką konkrečiai reiškia "uždara sistema", apie kurią minėjote?

Tai uždara lubų sistema, atitinkanti griežčiausius higienos reikalavimus. Visi sujungimai tarp atskirų dalių yra hermetiški. Visa sistema sukuria hermetišką ekraną, kuris apsaugo visus paviršius virš vėdinimo lubų. Tas pats taikoma ir apšvietimo sistemai bei kitoms infrastruktūros priemonėms. Viena iš pagrindinių priežasčių naudoti uždarą lubų sistemą renovuotose patalpose yra viršutinės konstrukcijos, kurią suardė karštis ir per didelė drėgmė, apsauga dėl anksčiau įdiegtos netinkamos ŠVOK sistemos.

Dėl to, kad "Makrolon" pakabinamose lubose yra ekscentriškos spynos, visos dalys, esančios lubų tuščioje vietoje, yra iškart prieinamos. "Uždarą sistemą" šiuo metu naudoja dauguma Europos gamintojų.

Kokia yra jūsų patirtis naudojant skaidrias arkines pakabinamas lubas virtuvėje?

Šios pakabinamos lubos pagamintos iš 6 mm storio polikarbonato lentų. Dėl to, kad paviršius yra visiškai lygus, jos niekada neužsiteršia. Tuo pat metu jų ""nelašanti"" paviršiaus apdaila apsaugo nuo kondensato lašelių susidarymo ir lašėjimo. ""Makrolon"" pakabinamos lubos valomos kartą per metus arba kas dvejus metus, priklausomai nuo užterštumo lygmens, nereikia naudoti kėlimo ar kitokios įrangos.

Kalbant apie atsparumą ugniai, naudojama medžiaga yra C1 klasės - sunkiai užsideganti. Praktiškai tai reiškia, kad gaisro atveju rizika yra tokia pati kaip ir kitų statybinių medžiagų, įskaitant nerūdijančio metalo lakštus.

Kokios yra gryno oro paskirstymo priemonės?

Grynas oras tiekiamas per uždarus oro kanalus, kurių dydis nustatomas remiantis oro kiekio ir srauto greičio duomenimis. Didelio tūrio mainų atveju vamzdžio viduje yra mikro perforuoto audinio išleidimo anga. Dėl uždarytos erdvės priemonės audinio išleidimo anga nėra užteršiama, net kai ŠVOK sistema turi defektą arba yra sustabdyta. Abi šviežio oro paskirstymo priemonės įrengiamos taip, kad leidžiamas srautas nebūtų viršytas tose vietose, kur galėtų susidaryti perviršis.

Ar fluorescencinių lempų pakeitimas yra sudėtingas?

Atskiri ""Makrolon"" pakabinamų lubų moduliai fiksuojami ekscentrinėmis spynomis prie ištraukimo kanalų šono. Kai reikia keisti fluorescencinės lempos vamzdį, techninės priežiūros specialistas atrakina 4 spynas, naudodamas rankenėles, tiekiamas kartu su lubomis. Atrakintas modulis yra perkeliamas virš gretimo, vamzdis pakeičiamas ir modulis grąžinamas į vietą. Žinoma, nereikia atlikti sudėtingų bet kokios lubų dalies išmontavimo darbų ir nuleisti ją į virtuvės erdvę. Visa procesas trunka keletą minučių, jokių specialių įrankių nereikia.

Kaip valomi vėdinimo lubų nerūdijantys paviršiai?

Visi nerūdijančio plieno lakštų paviršiai valomi specialiais valikliais kas 3-6 mėnesius. Tikslus valymo intervalas nustatomas remiantis faktiniu darbo krūviu ir maisto ruošimo metodu. Valymas atliekamas iš virtuvės pusės, nereikia atlikti sudėtingų ir fiziškai sudėtingų išmontavimo darbų ir tolesnių montavimo darbų.

Ar būtina suderinti lubas su gartraukiais, kai įrenginys yra netaisyklingas?

Keliasdešimt vėdinimo lubų buvo gaminamos ir tiekiamos atskirai, nereikia derinti sistemos su gartraukiu. Optimalus sprendimas visuomet pasiekiamas naudojant standartines ištraukiamųjų lubų dalis.

Kokia yra vėdinimo ir oro kondicionavimo lubų kaina?

Vėdinimo lubų kaina visada skaičiuojama konkrečiam atvejui. Tai priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip paviršiaus plotas, formos sudėtingumas ir kanalų ar dūmtraukių ištraukos.

Bet kokiu atveju yra teisinga teigti, kad daugumoje maitinimo įstaigų vėdinimo lubų sistema yra labai artima arba net tokia pat kaip ir gartraukio sistema.