DiNER-T / virtuvės gartraukiai

Virtuvės gartraukiai

DiNER-T 

Kompaktiškas vėdinimo įrenginys maisto gaminimo erdvėms su rekuperacija, kurios efektyvumas siekia 68 %, tiekiamas lauko oras yra pašildomas ir filtruojamas šalinamojo oro srautu, kurio efektyvumas siekia net 94 %. Didžiausia nauda šio gaubto yra tai, kad visi rengimai yra sumontuoti gaubto viduje, kuris kabinamas virš darbo zonos. Šiam įrenginiui nereikalinga techninė patalpa. Šio tipo gaubtai ypatingai tinka virtuvėms, kurios yra senuose pastatuose, kur nėra vietos, kur sumontuoti ventiliatorius ar rekuperatorių.

Mes rekomenduojame jį montuoti kaip atskiro tiekimo ir šalinimo sistema naudojant ventiliatorius su automatiniu valdymu.

Kaip sukurti tinkamą sistemą pramoninėms virtuvėms?

Šiame skyriuje aprašoma viskas, ką jums reikia žinoti apie tinkamos sistemos kūrimą ir apie tai, ko reikėtų vengti. Skirta, visų pirma, maitinimo įstaigų operatoriams.


Skaityti daugiau..

Kodėl ATREA?

ATREA s.r.o. gamina pagrindinius sistemos komponentus, į kuriuos įeina dvigubi vėdinimo įrenginiai su šilumos atgavimo funkcija, vėdinimo ir oro kondicionavimo lubos, gartraukiai, vėdinimo įrenginiai, skirti namų ir butų šildymui karštu oru, ir šių sistemų valdymo elementai.

Ką mes siūlome?

Patentuotus produktus, konsultavimo paslaugas, studijų rengimą arba projektų kūrimo dokumentaciją. Norėdami gauti daugiau informacijos, nedvejodami susisiekite su mumis.Susisiekite su mumis