DUPLEX 1400–10100 Basic-V

Universalūs HVAC įrenginiai DUPLEX 1400 – 10100 Basic-V 

Naujos kartos pritaikomi HVAC oro apdorojimo įrenginiai su skersinio srauto šilumokaičiais ir į viršų nukreiptomis sklendėmis. Šių įrenginių filosofija yra tokia pat, kaip ir Basic linijos, tačiau konstrukcija yra unikali – visos sklendės yra nukreiptos aukštyn, taip išvengiant ortakių prijungimo sunkumų ir taupant erdvę. Kaip ir montuoti viduje skirtos Basic versijos, šios versijos esminiai bruožai taip pat yra 100 % pritaikymas, iki 70 % šilumos regeneravimo efektyvumas, integruotas šildymas ir vėsinimas bei kompaktiškumas.
Įrenginiai sukurti išskirtinai naudojimui, kuris nėra aprašytas Komisijos reglamente (ES) 1253/2014.

[PDF]    DUPLEX Basic Bendras marketinginis katalogas

 [PDF]    DUPLEX 1400–10100 Basic-V Techninis katalogas

[ATREA] Gaminių pasirinkimo programinė įranga


Privalumai

DUPLEX Flexi turi labai svarbių konkurencinių pranašumų, vertinant pagal jų konstrukciją ir verslo filosofiją, derinamą su didžiausiais Europos didmenininkais.

Skaityti viską

Mūsų pasirinkimo programinė įranga

ATREA s.r.o. siūlo DUPLEX kompaktišką įrenginio pasirinkimo programinę įrangą, skirtą projektavimo profesionalų naudojimui. Programa šiuo metu yra platinama kaip nemokama programa…

Skaityti viską

PHI sertifikavimas

Džiaugiamės, galėdami informuoti apie dar vieną sėkmingą ATREA pasiekimą, patvirtinantį, kad esame vėdinimo ir šilumos regeneravimo sistemų lyderiai, kaip ir skelbiame savo devize.

Skaityti viską