DUPLEX 1400–2400 Silent-N

Universalūs HVAC įrenginiai DUPLEX 1400–2400 Silent-N 

Kompaktiški stoginiai vėdinimo įrenginiai su priešpriešinio srauto šilumokaičiu ir integruotais garso slopintuvais. Įrenginiai yra gaminami dviejų dydžių – „DUPLEX 1400“ ir „2400 Silent-N“ – ir jie sukurti vėdinimui visuose civiliniuose ir gyvenamuosiuose pastatuose, kur yra svarbus tylus veikimas ir mažiau užimamos vietos. Integruoti garso slopintuvai ir išleidimo angos, įrengtos tiesiai po įrenginiu tiekimo ir išmetamojo oro pusėje, pašalina įprastinius sprendimus su ŠVOK kanalais ir garso slopintuvais ant stogo.
Įrenginiai yra su pagrindo rėmu ir reguliuojamais galais, kad būtų galima tinkamai sulygiuoti, taip pat įtaisyti vibracijos izoliatoriai, kurie neleidžia perduoti vibracijos į pastatų konstrukcijas. Yra kelios integruotų valdymo sistemų klasės, įskaitant aukščiausios klasės „RD5“ serijos valdymo sistemą su integruotu internetiniu serveriu bei interneto ryšiu, savaitiniu programavimu, automatine šilumokaičio apsauga nuo šalčio, pastoviu oro greičiu ar pastovaus slėgio vėdinimu bei galios valdymu naudojant daviklius (pvz., CO2).

 [PDF]    DUPLEX 1400–2400 Silent-N Techninis katalogas

[ATREA] Gaminių pasirinkimo programinė įranga

Pranašumai

Itin kompaktiška sistema – sutaupoma iki 60 % erdvės; paprasta montuoti, jokių papildomų išlaidų; mūsų gaminamų įvairių šilumos regeneravimo įrenginių efektyvumas siekia nuo 50 % iki 92 %...

Daugiau

Pasirinkimo programinė įranga

ATREA s.r.o. siūlo DUPLEX kompaktiškų įrenginių pasirinkimo programinę įrangą, skirtą projektuotojams.

Šiuo metu programa teikiama nemokamai ...

Daugiau

Sistemos

ATREA įrenginių naudojimas daugiafunkciuose pastatuose. Galite lengvai užvesti pelės žymiklį ant daugiafunkcio pastato ir spustelėti pasirinktą variantą.