DUPLEX 1500–9000 MultiEco-N Rooftop

Universalūs HVAC įrenginiai DUPLEX 1500–9000 MultiEco-N 

Puiki naujoji pritaikomų kompaktiškų ant stogo montuojamų HVAC įrenginių karta. Šiuos įrenginius galima 100 % pritaikyti pagal įvairius projektų reikalavimus panaudojant profesionalius S7 šilumokaičius, kurių regeneracinis efektyvumas siekia iki 93 %. DUPLEX MultiEco-N įrenginiuose galima papildomai įrengti integruotus arba išorinius priedus – šildymą vandeniu arba elektra, aušinimą vandeniu arba tiesioginį aušinimą, išjungimo sklendes, apėjimą, recirkuliaciją ir t. t. Ypatinga šios naujosios įrenginių kartos savybė yra kompaktiškumas, minimalus aukštis ir novatoriški ATREA sprendimai, padedantys sumažinti šilumos nuostolius. DUPLEX MultiEco-N optimaliai pritaikyti atitikti Europos Komisijos reglamento (ES) Nr. 1253/2014 („Ecodesign“) reikalavimus.

[YTB]     Rinkodaros vaizdo medžiaga ATREA Base-frame

 [PDF]     DUPLEX MultiEco Rinkodaros katalogas

 [PDF]     DUPLEX 1500–9000 MultiEco-N Rooftop Techninis katalogas

 [ATREA] Gaminių pasirinkimo programinė įranga

ErP 2018


Privalumai

DUPLEX Flexi turi labai svarbių konkurencinių pranašumų, vertinant pagal jų konstrukciją ir verslo filosofiją, derinamą su didžiausiais Europos didmenininkais.

Skaityti viską

Mūsų pasirinkimo programinė įranga

ATREA s.r.o. siūlo DUPLEX kompaktišką įrenginio pasirinkimo programinę įrangą, skirtą projektavimo profesionalų naudojimui. Programa šiuo metu yra platinama kaip nemokama programa…

Skaityti viską

PHI sertifikavimas

Džiaugiamės, galėdami informuoti apie dar vieną sėkmingą ATREA pasiekimą, patvirtinantį, kad esame vėdinimo ir šilumos regeneravimo sistemų lyderiai, kaip ir skelbiame savo devize.

Skaityti viską