DUPLEX 500–3500 Flexi-V

Universalūs HVAC įrenginiai

DUPLEX 500–3500 Flexi-V 

DUPLEX Flexi-V masinės gamybos vėdinimo įrenginiuose yra labai efektyvūs šilumokaičiai, kurių temperatūros efektyvumas siekia net 93 ir kurių slėgio nuostolis yra labai mažas. Ne mažiau svarbios dalys yra nauji aukščiausios kokybės EC varikliais - iš visame pasaulyje gerai žinomų gamintojų Ebm-papst ir Ziehl Abegg. Atsižvelgiant į tai, kad daugiausia dėmesio skiriama energijos taupymui ir didesniam įrangos efektyvumui, savaime suprantama, kad visas EC ventiliatorių asortimentas atitinka 2015 m. ErP direktyvos reikalavimus ir netgi juos viršija. Visas DUPLEX Flexi-V asortimentas gaminamas universaliu dizainu ir garantuoja didelį lankstumą konfigūracijoje. Pagrindinėje rekuperatorių konfigūracijoje yra du nepriklausomai valdomi EC ventiliatoriai su atgal orientuotomis sparnuotėmis, didelio efektyvumo priešpriešinių srautų šilumokaičiu, ištraukiami tiekimo ir išmetamo oro filtrai, kurių klasė ePM10 50 % arba ePM1 55 % (klasifikuojami pagal EN ISO 16890) ir viduje sumontuota Bypass sklende. Vėdinimo įrenginių korpusą sudaro berėmis „SANDWITCH“ korpusas su puikia šilumos izoliacija ir minimaliu šilumos laidumo tilteliu, todėl įranga tampa dar ekonomiškesnė. Pagal EN 1886 klasifikaciją įrenginiai atitinka T2 šilumos izoliacijos klasę ir šiluminio tilto koeficiento klasę TB2.

DUPLEX Flexi-V galimos šios papildomos parinktys:

  • dviejų lygių oro filtravimas tiekimo ir išmetimo atšakose,
  • įmontuotas šildymo registras (vanduo arba elektrinis),
  • įmontuotas aušinimo registras (vandens arba freoninis),
  • įmontuotas elektrinis pašildytuvas, apsaugantis šilumokaičius.

Kitas privalumas yra tas, kad paprasta perjungti tiekimo ir išmetimo atšakas, kontrolės sistemoje įvedant vieną parametrą (RD5 reglamento atveju). Visa matavimo ir reguliavimo sistema yra pagrįsta "plug & play" principu.

[PDF] DUPLEX 500–3500 Flexi-V Marketinginis katalogas

[PDF] DUPLEX 500–3500 Flexi-V Techninis katalogas

[ATREA] Gaminių pasirinkimo programinė įranga

Pranašumai

Itin kompaktiška sistema – sutaupoma iki 60 % erdvės; paprasta montuoti, jokių papildomų išlaidų; mūsų gaminamų įvairių šilumos regeneravimo įrenginių efektyvumas siekia nuo 50 % iki 92 %...

Daugiau

Pasirinkimo programinė įranga

ATREA s.r.o. siūlo DUPLEX kompaktiškų įrenginių pasirinkimo programinę įrangą, skirtą projektuotojams.

Šiuo metu programa teikiama nemokamai ...

Daugiau

Sistemos

ATREA įrenginių naudojimas daugiafunkciuose pastatuose. Galite lengvai užvesti pelės žymiklį ant daugiafunkcio pastato ir spustelėti pasirinktą variantą.