DUPLEX 650–3600 Flexi 2

Universalūs HVAC įrenginiai

DUPLEX 650–3600 Flexi 

Serijiniu būdu gaminami įvairūs kompaktiški HVAC įrenginiai, skirti montuoti viduje, su priešpriešinio srauto šilumokaičiu, kurio efektyvumas siekia 93 %, ir itin efektyviu EC ventiliatoriumi. Įrenginiai yra įvairių versijų, kurias galima montuoti pastatant arba tvirtinant ant lubų. Be to, įrenginių šonus montuojant metu galima apsukti, t. y. sukeisti tiekiamo ir paimamo oro srautus. Taip užtikrinamas didelis universalumas montuojant. Papildomi priedai (karšto vandens šildymo spiralė, atjungimo sklendės ir t. t.) skirti daugiausia montuoti lauke. Priklausomai nuo funkcinių, komfortiškumo ir veikimo reikalavimų įrenginiai gali būti valdomi viena iš valdymo sistemų ir rankiniu būdu naudojant laiko nustatymus arba jutiklius (pvz., drėgmės arba CO2). Įrenginiai taip pat gali būti taip vadinamos higieniškos versijos, kuri turi Vokietijos HVAC įrenginių higienos instituto „ILH Berlin“ sertifikatą.

PHI LogoTÜV[YTB] DUPLEX 650–3600 Flexi Rinkodaros vaizdo medžiaga

[PDF]  DUPLEX 650–3600 Flexi Marketinginis katalogas

[PDF]  DUPLEX 650–3600 Flexi Techninis katalogas

[ATREA] Gaminių pasirinkimo programinė įranga


Privalumai

DUPLEX Flexi turi labai svarbių konkurencinių pranašumų, vertinant pagal jų konstrukciją ir verslo filosofiją, derinamą su didžiausiais Europos didmenininkais.

Skaityti viską

Mūsų pasirinkimo programinė įranga

ATREA s.r.o. siūlo DUPLEX kompaktišką įrenginio pasirinkimo programinę įrangą, skirtą projektavimo profesionalų naudojimui. Programa šiuo metu yra platinama kaip nemokama programa…

Skaityti viską

PHI sertifikavimas

Džiaugiamės, galėdami informuoti apie dar vieną sėkmingą ATREA pasiekimą, patvirtinantį, kad esame vėdinimo ir šilumos regeneravimo sistemų lyderiai, kaip ir skelbiame savo devize.

Skaityti viską