DUPLEX Easy

KOMPAKTIŠKI VĖDINIMO ĮRENGINIAI DUPLEX Easy

DUPLEX Easy įrenginiai skirti dideliems projektams arba didmenininkams. Dėl EPP korpuso ir paprastesnės valdymo sistemos galime pasiūlyti mažesnę kainą. Siekdami sumažinti gamybos sąnaudas, galime pasiūlyti 5 pozicijas viename įrenginyje – butui, pastatant ant grindų ir įrengiant lubose su dešinės arba kairės pusės konfigūracija. Siūlome nepriekaištingų matmenų 280 mm įrenginį montavimui lubose, EBM EB ventiliatorius, 92 % turbulentinį šilumokaitį, 100 % oro apėjimo sklendę ir dviejų pakopų mūsų valdymo sistemas – CPB potenciometrą arba CPA valdiklį su jutikliniu ekranu..

[PDF] DUPLEX Easy rinkodaros katalogas

[PDF] DUPLEX Easy techninis katalogas

[ATREA] Pasirinkimo programinė įranga

PHI Logo

Privalumai

DUPLEX EC5 ir naujoji DUPLEX Easy gaminių linija turi svarbių konkurencinių pranašumų, susijusių su jų gamybos ir verslo filosofija, kuri buvo derinama pagal didžiausių Europos rinkų pageidavimus.

skaityti viską

Gaminių pasirinkimo programinė įranga

ATREA kompaktiškiems DUPLEX įrenginiams siūlo profesionalų parengtą gaminių pasirinkimo programinę įrangą. Šiuo metu programa teikiama nemokamai.

skaityti viską

Atsisiuntimai

Čia galite atsisiųsti visus susijusius katalogus PDF formatu, kuriuose pateikiama išsami informacija apie gyvenamųjų patalpų gaminius.

atsisiuntimai