ATREA s.r.o. www.atrea.lt

MODIS 2 / virtuvės gartraukiai

Virtuvės gartraukiai

MODIS 

MODIS gaubtai (gartraukiai) gaminami kaip moduliai leidžiantys vietoje surinkti gartraukį taip pat galima rinktis ir pilnai surinktą gaubtą. Jie gaminami tiktai iš AISI nerūdijančio 1 mm. Storio plieno atspariu karščiui, drėgmei ir organiniams junginiams. MODIS tipo gaubtai su patentuoto dizaino apšvietimu, įmontuotu į nerūdijančio plieno korpusą su IP54 sandarumu ir atsparumu temperatūrai iki 60 °C. Šviestuvų konstrukcija užtikrina reikiamą šviesos kiekį ir pasiskirstymo tolygumą virš darbo zonos. Šiuose gaubtuose naudojami praplėsti metaliniai riebalų filtrai MODIS 400 × 400 su 90 % filtravimo efektyvumu.

[PDF] MODIS katalogas [PDF] Virtuvės nuorodos katalogas [ATREA] Atrankos programinė įranga

Kaip sukurti tinkamą sistemą pramoninėms virtuvėms?

Šiame skyriuje aprašoma viskas, ką jums reikia žinoti apie tinkamos sistemos kūrimą ir apie tai, ko reikėtų vengti. Skirta, visų pirma, maitinimo įstaigų operatoriams.


Skaityti daugiau..

Kodėl ATREA?

ATREA s.r.o. gamina pagrindinius sistemos komponentus, į kuriuos įeina dvigubi vėdinimo įrenginiai su šilumos atgavimo funkcija, vėdinimo ir oro kondicionavimo lubos, gartraukiai, vėdinimo įrenginiai, skirti namų ir butų šildymui karštu oru, ir šių sistemų valdymo elementai.

Ką mes siūlome?

Patentuotus produktus, konsultavimo paslaugas, studijų rengimą arba projektų kūrimo dokumentaciją. Norėdami gauti daugiau informacijos, nedvejodami susisiekite su mumis.Susisiekite su mumis

© ATREA s. r. o. 1998-2021