Certification compact HVAC units

Džiaugiamės galėdami informuoti, kad ATREA dar kartą sėkmingai įrodė, jog yra vėdinimo ir šilumos rekuperacijos srities lyderė, kaip ir teigia savo šūkyje.

Įmonė sėkmingai baigė DUPLEX 650, 1100, 1600, 2600 ir 3600 Flexi, taigi visų Flexi įrenginių, PHI sertifikavimo procesą!

Jei dar nesate gerai susipažinę su Pasyvaus namo sertifikatu (PHI), leiskite pristatyti, kad tai yra neprivalomasis vėdinimo įrenginių energijos apdorojimo, akustinių ir mechaninių savybių sertifikavimas siekiant gauti sertifikatą „Komponentas tinka pasyviam namui“. Nors šis sertifikatas nėra privalomas, jis žinomas visame pasaulyje ir pripažįstamas kaip vienas iš aukščiausių apdovanojimų, skiriamų mūsų srities gaminiams.

ATREA yra aplinkos apsaugos politikos lyderė, įvairių profesinių asociacijų narė, vienintelė PHI sertifikuota įmonė Čekijoje ir tik ketvirtoji Europoje, atitinkanti griežtus ŠVOK įrenginiams taikomus reikalavimus.

DUPLEX Flexi PHI Pažymėjimas

Taip pat norime informuoti, kad sėkmingai įvykdėme gyvenamųjų patalpų oro apdorojimo įrenginio su šilumokaičiu DUPLEX 170 EC5, 370 EC5 ir 380 ECV5 PHI sertifikavimo procedūrą.

DUPLEX 170 EC5 PHI CertificateDUPLEX 370 EC5 PHI CertificateDUPLEX 380 ECV5 PHI Certificate

Taip pat norime informuoti, kad sėkmingai įvykdėme ir gyvenamųjų patalpų oro apdorojimo įrenginių su šilumokaičiu DUPLEX Easy sertifikavimo procedūrą. Šis sertifikatas galioja visiems trims šios grupės gaminiams – DUPLEX 250, 300 ir 400.

DUPLEX 250 Easy PHI Pažymėjimas DUPLEX 300 Easy PHI Certificate DUPLEX 400 Easy PHI Pažymėjimas