sertifikatai

ATREA užsitarnavo pasitikėjimą vietos ir užsienio rinkose užtikrindama savo gaminių kokybę, saugą ir sklandų jų veikimą. Ši bendrovė glaudžiai bendradarbiauja su įvairiomis testavimo įstaigomis ir laboratorijomis, todėl visi gaminiai yra nuolatos tikrinami ir išbandomi.

Pasyviojo namo institutas:

ATREA sėkmingai baigė PHI sertifikavimo procesą, skirtą DUPLEX Flexi 1100, 1600, 2600 ir 3600, o tai reiškia visiems Flexi įrenginiams!!

Aplinkosaugos politikos lyderis ir daugelio profesionalių asociacijų narys, ATREA didžiuojasi tuo, kad patenkina tikrai sudėtingus šios patyrusios institucijos kriterijus šiems ŠVOK įrenginių dydžiams.

ATREA sėkmingai baigė PHI sertifikavimo procesą, skirtą gyvenamųjų patalpų vėdinimo įrenginiams AHUs DUPLEX EC4.370.

PHI Logotipas

Atitikties deklaracija

Atitikties deklaracija galioja visiems ATREA gaminiams.
Atitikties deklaraciją galima užsakyti.

EC atitikties deklaracija

Visiems bendrovės gaminiams, kuriems taikomas Vyriausybės nutarimas Nr. 17/2003 (įstatymų sąvadas) ir Nr. 616/2006 (įstatymų sąvadas), yra išduota EB atitikties deklaracija ir jie pažymėti CE ženklu.
Elektromagnetinio suderinamumo ir elektros saugos bandymai atlikti notifikuotoje įstaigoje, o visiems gaminiams išduoti sertifikatai.

Logotipas CE

Higienos saugos reikalavimai VDI 6022

DUPLEX įrenginiai atitinka higienos saugos reikalavimus.
Įrenginiai atitinka taip vadinamus higienos versijos įrenginiams keliamus reikalavimus, todėl juos galima montuoti medicinos ir kitose įstaigose, kur keliami griežti neužterštos aplinkos reikalavimai.
Higienos saugos reikalavimų atitiktį patvirtino Prahos nacionalinis visuomenės sveikatos institutas.

Logotipas VDI

TÜV SERTIFIKATAS

ATREA vėdinamų lubų sistemai išduotas prestižinis TÜV sertifikatas, skirtas valgyklose montuojamų vėdinamų ir apšviečiamų lubų sistemoms.EAC

Visi ATREA gaminiai pateikiami su „EAC“ sertifikatu.

Logotipas EAC