Valdymo sistema  Lubos Mechaninė patalpa vaizdas

Kodėl vėdinimo ir oro kondicionavimo lubos?

Patrauklaus dizaino sprendimas su optimaliomis ištraukimo ir apšvietimo funkcijomis. Ne tik virtuvėms, bet ir valgykloms ar demonstracinėms virtuvėms. Kainos panašios į gartraukių sistemų. Skirtos visų dydžių virtuvėms.
Skaityti daugiau..

Kodėl gartraukiai?

Platus įvairių tipų pasirinkimas, pradedant nuo pagrindinės ištraukimo funcijos iki integruoto šilumos atgavimo. Galimybė pristatyti visapusišką vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemą. Skirti mažoms ir vidutinio dydžio virtuvėms.
Skaityti daugiau..

Kaip sukurti tinkamą sistemą pramoninėms virtuvėms?

Šiame skyriuje aprašoma viskas, ką jums reikia žinoti apie tinkamos sistemos kūrimą ir apie tai, ko reikėtų vengti. Skirta, visų pirma, maitinimo įstaigų operatoriams.


Skaityti daugiau..

Kodėl ATREA?

ATREA s.r.o. gamina pagrindinius sistemos komponentus, į kuriuos įeina dvigubi vėdinimo įrenginiai su šilumos atgavimo funkcija, vėdinimo ir oro kondicionavimo lubos, gartraukiai, vėdinimo įrenginiai, skirti namų ir butų šildymui karštu oru, ir šių sistemų valdymo elementai.

Ką mes siūlome?

Patentuotus produktus, konsultavimo paslaugas, studijų rengimą arba projektų kūrimo dokumentaciją. Norėdami gauti daugiau informacijos, nedvejodami susisiekite su mumis.Susisiekite su mumis