SMART box system

SMART Box system SMART box  

SMART box – tai vienintelė vėdinimo sistema rinkoje, kuri apjungia pilną centralizuoto vėdinimo sprendimą, kuri susideda iš centrinio vėdinimo įrenginio ir kintamo oro srauto ir slėgio reguliavimo sklendžių. Šie moduliai valdomi inovatyvia valdymo sistema RD5 su įrenginio veikimo optimizavimu. Ši vėdinimo sistema su Smart Box moduliais leidžia valdyti vėdinimo našumą iki 63 vnt modulių, kiekvienam butui ofisui atskirai pasitelkiant atskirą valdymo pultelį, CO2 jutiklį ar kitus valdymo būdus.

 [PDF]    SMART box Techninis katalogas

 [PDF]    SMART box Marketinginis katalogas

[ATREA] Gaminių pasirinkimo programinė įranga

ATREAtaip pat siūlo ir pigesnę EASY Box sistemą – pilnas vėdinimo sprendimas su mažesnėmis techninėmis galimybėmis, bet su patrauklesne kaina.

[PDF]     EASY box Techninis katalogas


Privalumai

DUPLEX Flexi turi labai svarbių konkurencinių pranašumų, vertinant pagal jų konstrukciją ir verslo filosofiją, derinamą su didžiausiais Europos didmenininkais.

Skaityti viską

Mūsų pasirinkimo programinė įranga

ATREA s.r.o. siūlo DUPLEX kompaktišką įrenginio pasirinkimo programinę įrangą, skirtą projektavimo profesionalų naudojimui. Programa šiuo metu yra platinama kaip nemokama programa…

Skaityti viską

PHI sertifikavimas

Džiaugiamės, galėdami informuoti apie dar vieną sėkmingą ATREA pasiekimą, patvirtinantį, kad esame vėdinimo ir šilumos regeneravimo sistemų lyderiai, kaip ir skelbiame savo devize.

Skaityti viską