TPV / vėdinimo ir oro kondicionavimo lubos

Vėdinimo ir oro kondicionavimo lubos TPV 

Elegantiškas ir paprastas dizainas, skirtas ištraukimui visame plote. Jos tinka visų dydžių ir tipų virtuvėms. Dėl uždaros sistemos jos atitinka visus higienos sąlygų reikalavimus maitinimo įstaigose. Jos tinka patalpoms su žemomis ar arkinėmis lubomis, kuriose neįmanoma įrengti standartinių gartraukių.

Pagrindiniai privalumai yra jų mažos pirkimo išlaidos, patrauklus dizainas, uždara ištraukimo sistema ir greita bei paprasta priežiūra.

Rekomenduojame juos integruoti į sistemą su dvigubu vėdinimo įrenginiu su automatinio valdymo funkcija.

Kaip sukurti tinkamą sistemą pramoninėms virtuvėms?

Šiame skyriuje aprašoma viskas, ką jums reikia žinoti apie tinkamos sistemos kūrimą ir apie tai, ko reikėtų vengti. Skirta, visų pirma, maitinimo įstaigų operatoriams.


Skaityti daugiau..

Kodėl ATREA?

ATREA s.r.o. gamina pagrindinius sistemos komponentus, į kuriuos įeina dvigubi vėdinimo įrenginiai su šilumos atgavimo funkcija, vėdinimo ir oro kondicionavimo lubos, gartraukiai, vėdinimo įrenginiai, skirti namų ir butų šildymui karštu oru, ir šių sistemų valdymo elementai.

Ką mes siūlome?

Patentuotus produktus, konsultavimo paslaugas, studijų rengimą arba projektų kūrimo dokumentaciją. Norėdami gauti daugiau informacijos, nedvejodami susisiekite su mumis.Susisiekite su mumis