VARIANT / virtuvės gartraukiai

Virtuvės gartraukiai

VARIANT 

Virtuviniai gaubtai (gartraukiai) su šviežio oro padavimu tinkantys mažoms ir vidutinio dydžio virtuvėms. Gaubtas turi filtrus, šviestuvus, kondensato nuvedimo jungtis ir apvalias paduodamo oro reguliuojamas groteles.

Oro ištraukimo ir padavimo integracija į vieną gaubta (gartraukį) eliminuoja papildomų oro padavimo ortakių montavimą, kurie nesuteikia estetinio vaizdo virtuvės patalpose. Oro tiekimas gaubte (gartraukyje) garantuoja optimalų oro srautą visoje virtuvėje ir tokiu būdu pagerina ištraukimo efektyvumą. Rekomenduojame montuoti vėdinimo sistemą su DUPLEX įrenginiais ir automatiniu valdymu.

Kaip sukurti tinkamą sistemą pramoninėms virtuvėms?

Šiame skyriuje aprašoma viskas, ką jums reikia žinoti apie tinkamos sistemos kūrimą ir apie tai, ko reikėtų vengti. Skirta, visų pirma, maitinimo įstaigų operatoriams.


Skaityti daugiau..

Kodėl ATREA?

ATREA s.r.o. gamina pagrindinius sistemos komponentus, į kuriuos įeina dvigubi vėdinimo įrenginiai su šilumos atgavimo funkcija, vėdinimo ir oro kondicionavimo lubos, gartraukiai, vėdinimo įrenginiai, skirti namų ir butų šildymui karštu oru, ir šių sistemų valdymo elementai.

Ką mes siūlome?

Patentuotus produktus, konsultavimo paslaugas, studijų rengimą arba projektų kūrimo dokumentaciją. Norėdami gauti daugiau informacijos, nedvejodami susisiekite su mumis.Susisiekite su mumis